Vali Deniz, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda

Manisa Valisi Ahmet Deniz Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Beraberinde Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Velestin,  Akhisar İlçe Emniyet  Müdürü Engin Pınar ve Akhisar İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı  Olcay Tekinay  olduğu halde Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’na gelen Vali Deniz’i  ; ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, Meclis Başkan Yardımcıları Niyazi Edremit ve Zeynep Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami Karaoğlan ve Mehmet Kantarlı , Meclis Üyeleri Mutsel Karausta ve Cengiz Özdemir karşıladılar.

Ziyarette Akhisar’ın sorunları ile Akhisar için yapılabilecek projeler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret konusunda bir açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Mehmet Ulusoy “Sayın Valimizin Odamızı ziyaretleri, ziyaret esnasında yaptığımız görüşmede Akhisar’ın sorunlarına ve hayata geçirilebilecek projelere bakış açısı bizleri ziyadesiyle memnun etti.  Bu nedenle, bu ziyaretin her iki taraf için çok faydalı olduğunu düşünüyorum ve Sayın Valimize ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Ziyaretin sonunda  ATSO Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, Odaca hazırlanan  Oda logolu tabağı Manisa Valisi Ahmet Deniz’e günün hatırası olarak takdim etti.

Yorum Yapın