Özel Akhisar Hastanesi’nden +1 Özel Kalplere Ziyaret

Özel Akhisar Hastanesi Genel Müdürü Çiğdem İmre Gül ve hastane ekibinin,  Akhisar Hastanesinin ‘Down Sendromlular Farkındalık Günü’nde ilk adresi, Akhisar Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademesi oldu.

Hastane Genel Müdürü Çiğdem İmre Gül, hastane çalışan ekibi ile birlikte, down sendromlu çocuklarinin gününde onları yalnız bırakmadilar. Gül ve ekibi çocuklarla tek tek ilgilenerek onlara hediyeler verdi.

Bu gibi ziyaretlerin özel günlerin dışında da gerçekleşmesi gerektiğine vurgu yapan Çiğdem İmre Gül; ” Bugün çocuklarımızla geçirdiğimiz vakit bizim için çok değerlidir. Yüzlerindeki mutluluğu görmek bizleri de mutlu etmektedir. +1′ le bizden farklı değil aksine özel olduklarını görmekteyiz. Her zaman onlara desteğimiz olacaktır. Her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Akhisar Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe Müdürü Halil İbrahim Demirbaş da ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; “Bizim ve çocuklarımızın istediği bu gibi ziyaretlerdir. Çocuklarımızın ise ihtiyaç duydukları en önemli şey sevgi görmektir ve değerli olduklarını hissetmeleridir. Özel Akhisar Hastanesi olarak bu anlamlı ziyaretiniz için sizlere teşekkür ederiz” dedi.

Yorum Yapın