Özel Akhisar Hastanesi’ nden Akhisar Huzur Evi’ ne anlamlı ziyaret

Yaşlılar Haftası dolaysıyla Akhisar Özel Hastanesi Müdürü Çiğdem İmre Gül ve idari personel ile birlikte, Akhisar Huzur Evi’ni ziyaret ederek, yaşlılarla birlikte oldular.  

Hastane Müdürü Çiğdem İmre Gül ve hastane ekibi ziyaret sırasında yaşlılarla tek tek ilgilenip isteklerini dinledi ve huzur evi sakinleri ile sohbet ettiler.

Özel Akhisar Hastanesi ekibinin gerçekleştirdiği ziyarette Hastane Müdürü Çiğdem İmre Gül burada yaptığı konuşmada;  “Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz. Önemli haftada sizleri bir kez daha hatırlamak ve yanınızda olmaktan çok mutlu olduk. Hastane olarak, yaşlıları her zaman el üstünde tutmaktayız. Sosyal sorumluluk projelerimizi sürdürmekteyiz, sürdürmeye devam edeceğiz. Tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor, yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyorum” dedi.

Huzurevi Müdürü Suudi Arslan ise;  “ Bu gibi ziyaretler huzurevi sakinlerine mutluluk vermektedir. Sizlerin de yanımızda olduğunuzu bilmek bizleri motive etmektedir. Özel Akhisar Hastanesi olarak Yaşlılar Haftasında bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Yorum Yapın