Ege üniversitesi sağlıkgücü masterler – Thyateira Akhisar masterler karşılaştı

İzmir’de dostluk karşılaşması olarak bir araya gelen iki takımın maçı, Ege üniversitesi sağlıkgücü: 2- Thyateira Akhisar master:1 olarak sonuçlandı.

Ege master federasyonunun takımı olan Ege üniversitesi sağlıkgücü master futbol takımının davetlisi olarak üniversite kampüsüne giden Thyateira Akhisar master futbol takımı, dostluk ve ve misafirperverlikle karşılandı. Dünyanın en harika oyunu olan futbolun vesile olduğu Ege üniversitesi sağlıkgücü masterler – Thyateira Akhisar masterlerin muhteşem dostluklarını bugün Ege üniversitesi kampüs çim sahasında bir kez daha skorla değil, sevgi dolu kalpleriyle perçinlediler. Thyateira Akhisar master futbol takımı başkanı Ünal Balanuyan, Sportif direktör Emin Kökçü; “Burada takımımıza gösterilen olağanüstü ilgi alaka ve misafirperverlik şehrimize ve halkımıza gösterilmiştir. Bu bağlamda birbirinden çok değerli şahsiyetlerden oluşan Ege Üniversitesi Sağlıkgücü futbol takımına sonsuz teşekkür ediyoruz’’ dediler.

Maç sonrası her iki takım futbolcuları muhteşem bir akşam yemeğinden sonra en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek dileğiyle kucaklaşarak vedalaştılar.

Yorum Yapın