Dutlulu’ya davul zurnalı karşılama

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Aday Besim Dutlulu, Yeniceköy Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleri Dutlulu’yu davul zurna eşliğinde karşıladı.

31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde Millet İttifakı’nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, kırsal mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor. Yeniceköy Mahallesi’ni ziyaret eden Dutlulu’yu mahalle sakinleri davul zurna eşliğinde büyük bir coşku ile karşıladı. Dutlulu’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Sözlerine mahalle halkına teşekkür ederek başlayan Besim Dutlulu, bu coşkunun 31 Mart’tan sonra tüm Akhisar geneline yayılacağını dile getirdi. Daha güzel bir Akhisar için oluşturdukları projelerden bahseden Dutlulu mahalle halkında tam not aldı ve destek istedi.  

31 Mart seçimlerinin siyasi bir seçim değil, Akhisar’a yapılacak hizmet ve projelerin seçimi olduğunu vurgulayan Besim Dutlulu, hangi görüşten olursa olsun herkesi kucaklayacaklarını belirterek tüm Akhisarlılardan destek istedi. Dutlulu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle bu güzel ev sahipliği için Yeniceköy halkına çok teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi önümüzdeki seçimler hizmet seçimi. Akhisar’a en iyi hizmeti yapacak başkan adayını seçeceksiniz. Bizim Akhisar’a olan aşkımızı cümle alem biliyor. Akhisar’ı güzelleştirmek, kalkındırmak için canla başla çalışacağımızın sözünü her yerde veriyorum. Burada da söyleyeyim. Eğer sizlerin destekleriyle başkan seçilirsem size söz veriyorum; yol, altyapı gibi sorunlarla boğuşmayacaksınız. Söz veriyorum; hayat standartlarınız daha da yükselecek. Söz veriyorum; daha modern, daha mutlu, daha huzurlu ve ekonomik olarak daha güçlü bir Akhisar’ı hep birlikte sağlayacağız. Eğer siz bana destek verirseniz söz veriyorum sizi mahcup etmeyecek, verdiğiniz her oyun hakkını fazlasıyla vereceğim. Allah hepinizden razı olsun.” 

Yorum Yapın