Dutlulu:”Gençlere iş sahaları oluşturacak projeleri hayata gecirecegiz”

Hacıishak Mahallesi’ni ziyaret eden Millet İttifakı’nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, çözüm yollarından bahsetti. 

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Hacıishak Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Akhisar’a uzun yıllardır gerekli yatırım ve hizmetlerin gelmediğini vurgulayan Besim Dutlulu, kendi yönetimlerinde Akhisar’ın bu hizmetlere kavuşacağının altını çizdi.  

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Dutlulu, vatandaşlarla sohbet ederek projelerini anlattı. Gençlere iş sahaları oluşturacak projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Dutlulu, Akhisar’ı farklı bir belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarla birlikte yöneteceklerini söyledi. 

Dutlulu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bizim çok farklı bir belediyecilik anlayışımız var. Belediye ile halk arasında mesafe olmayacak. Kolay ulaşılabilir bir belediye olacağız. Akhisar Belediyesi’ni 3 veya 5 kişiyle kapalı kapılar arkasında değil, sokaklarda, mahallelerde gezerek, esnafımıza uğrayıp çay içerek, Akhisarlılar ile diyalog kurup onların sorunlarını dinleyerek yöneteceğiz. Bu seçimin siyaset ile bir ilgisi yok. Bu seçim hizmet seçimi. Artık Akhisar’a yeni bir heyecan lazım. Akhisar’a hak ettiği hizmetleri getirmemiz lazım. Bizimle beraber Akhisar hizmetlere kavuşacak. O yüzden partileri bir kenara bırakarak, Akhisar’a en iyi şekilde hizmet etmek için sizlerin desteklerini istiyorum. Gelin hep birlikte Akhisar’ımızı Türkiye’ye örnek olacak bir ilçe haline getirelim.” DUTLULU, “AKHİSAR İÇİN ÇOK GÜZEL HAYALLERİMİZ VAR”Karabörklü ve Dingiller Mahallelerini ziyaret eden Millet İttifakı’nın Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti’nin Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, Karabörklü ve Dingiller Mahallelerini ziyaret ederek bölge halkının sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerinden bahsetti. Ziyarette kar yağışının başlaması ile mahallenin gençleri Besim Dutlulu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.Kar, kış, yağmur, çamur demeden Akhisar’a hizmet etmek aşkıyla bu yola çıktıklarını söyleyen Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Dutlulu’nun kıraathanede yaptığı konuşmaya, kadınlar da katıldı ve yöre halkından destek sözü aldı. Son 15 yılda Akhisar’ın ihtiyacı olan yatırımların yapılmadığına dikkat çeken Besim Dutlulu, 31 Mart yerel seçimlerini kazandıklarında Akhisar’ın bu yatırımlara ve hizmetlere kavuşacağını söyledi. Dutlulu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bu yola beraber çıktık ve sizinle başaracağız. Kırsal mahallelerimizin eksikliklerini biliyoruz. Mahalle sakinlerimiz ve muhtarlarımız ile yaptığımız istişareler olumlu sonuçlar veriyor. Herkesin hayali altyapı sorunları olmayan, modern, huzurlu ve ekonomik olarak güçlü bir Akhisar. Bizim de amacımız bu hayali gerçekleştirmek. Akhisar için çok güzel hayallerimiz var. Bu hayallerimizi sizlerin desteğiyle gerçekleştirmek istiyoruz. Bizim önceliğimiz Akhisar halkı. Onları nasıl mutlu edebiliriz, hayatlarını nasıl kolaylaştırabiliriz, bunun derdindeyiz. İnşallah 31 Mart’ta sizler destek verirseniz Allah da nasip ederse, Akhisar artık hak ettiği hizmetlere ve yatırımlara kavuşacak.” 

Yorum Yapın