Akhisar Devlet Hastanesi Göğüs Cerrahına Kavuştu

Göğüs Cerrahi Hastalıkları Uzmanı Op Dr Aslı ARSLAN atamasının yapıldığı Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde göreve başladı. 
Daha önce  Gaziantep ili Gazi Üniversitesi Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yaparken kurum içi tayiniyle Akhisar’a ataması yapılan Op Dr Aslı ARSLAN , Akhisar’da görev yapacak olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek “Bundan sonraki süreçte Göğüs Cerrahisi alanına giren akciğer ve akciğer zarının iyi ve kötü huylu hastalıklarına yönelik açık ve kapalı ameliyatlar ile göğüs travmasına bağlı ortaya çıkan akciğer sönmesi , kaburga kırıkları ve akciğer kanamalarına yönelik ameliyatların uygulanacağını  “ belirtti . 
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Op Dr Erol KARACA’ da göreve başlayan Op Dr Aslı ARSLAN ‘a başarılar dileyerek “ Uzun zamandır eksikliğini hissettiğimiz göğüs cerrahi uzmanımızın göreve başlaması bizi son derece mutlu etti . İlçemizin İzmir – İstanbul karayolunun önemli bir noktasında yer alması nedeniyle özellikle travma vakalarında multidisipliner yaklaşımı sağlama imkanına kavuştuk. Akhisar ve bölge halkına hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Yorum Yapın