Ağaoğlu, ekonomide kriz yönetimini anlattı

khisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği ve konuşmacı Ali Ağaoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Kriz Yönetimi, Finansal Piyasalar ve Türkiye Ekonomisi konulu konferansa düzenlendi.

 Akhisar ekonomi dünyası için önemli bilgilerin paylaşıldığı konferans oldukça verimli geçti.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından Düzenlenen program Belediye Meclis salonunda gerçekleşti. Konferans saygı duruşu ve istiklal marşınin okunmasıyla başladı. Ardından Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ulusoy’un açılış konuşması izledi.

Konferanın açılış konuşmasını yapan ATSO Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy “Ali Ağaoğlu tüm dünyaca bilinen iyi bir ekonomist. Akhisarımız da Türkiye’nin 30 ilinden daha büyük bir ekonomiye sahip. Türkiye ekonomik olarak zor bir dönemden geçiyor, bundan en az şekilde etkilenmek istiyoruz. Biz Akhisar Ticaret Odası olarak hem ülkemiz hem de Akhisar için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu zorlu dönemde Ağaoğlu’nun verdiği fikir ve bilgiler ile yolumuza ışık tutacağına inancım sonsuz” diye konuştu.

Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu’nun katıldığı konferansın konusu ‘Kriz Yönetimi, Finansal Piyasalar ve Türkiye Ekonomisi’ oldu. Yaklaşık 2 saat süren konferans Ağaoğlu’nun sunumuyla başladı. Ağaoğlu’nun, Türkiye’nin ekonomisi üzerinde görüşlerini krizin yönetimiyle birlikte değerlendirmesini yaptıktan sonra soru ve cevaplara geçildi.   

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen konferansa, CHP Manisa Milletvekili A.Vehbi Bakırlıoğlu, CHP İlçe Başkanı İsmail Fikirli, CHP  Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu CHP Kadın Kolları  Başkanı Ruhan Tatlıdil,  ATSO  Meclis Başkanı Feride Sakarya,Yönetim Kurlu, Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat, Yönetim kurulu, Akhisar Genç İş adamları Derneği Başkanı Özkan Kalın,  çok sayıda sayıda iş cevresinden davetliler katıldı.

 Konferans sonunda Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu na Akhisar’ı simgeleyen hediyeler ve Ali Ağaoğlu yazılı Akhisarspor Forması Armağan edildi. 

Yorum Yapın