Akhisar Koleji velilerle “Tanıtım Günü” düzenledi

Akhisar’ın ilk özel okulu Akhisar Koleji velilerle “Tanıtım Günü” düzenledi. Okulun tüm öğretmenleri geniş açıklamalarda bulundular.
16’sı idareci toplam 103 öğretmenle eğitim ve öğretimin verildiği Akhisar Kolejin de , Anaokulu, İlkokul, Orta Okul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bölümlerinde 820 öğrenci bulunuyor.
Okulun konferans salonunda yapılan “Tanıtım Günü” etkinliği öncesinde velilere çayla kuru pasta ikramı yapıldı. Müzik öğretmenlerinden Melike Bozkuş’un mini müzik ziyafetinden sonra Anaokulu öğretmenleri tek tek verdikleri eğitimleri görüntüler eşliğinde anlattılar. İlk, Orta, Anadolu ve Fen Lisesi öğretmenleri de branşları ile ilgili geniş açıklamalarda bulundular.
Akhisar Kolejinde “Kolej Öğrenci Koçluğu” (KÖK), “Soru Sormanın En Kolay Yolu” (KUNDUZ), “Akhisar Koleji Ortaokulu Öğretime Hazırlık Programı” (AKOP), “Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Üniversite Hazırlık Programı” (AKÜP) hakkında öğretmenlerin her konuda verdiği bilgilerde, Hızlandırma Programları, Kurs Programı, Deneme Sınavları, Sınıf Dersleri öğrencilerin kaçar saat ders aldıkları geniş şekilde anlatıldı.
Kolejin Beden Eğitimi öğretmenleri, hemen hemen tüm spor branşlarında öğrencileri olduklarını, Akhisar, Manisa ve Bölgede yapılan dereceler hakkında velilere bilgi verdiler.HA i

Yorum Yapın