Maç bahane, dostluk şahane! 4 -1 Thyateıra Akhisar Masterler kazandı

Thyateıra Akhisar Masterler´in Diyarbakır Şener Özdil Masterler arasında kurulan dostluk ile Akhisar´a gelen Efsane Masterler Şehir stadında özel maçta karşı karşıya geldi. 90 dakika oynanan karşılaşma, 4 -1 Thyateıra Akhisar Masterler´in üstünlüğü ile sonuçlandı.

Karşılaşma öncesi Thyateıra Akhisar Masterler misafir takıma plaket ve hediyeler takdim etti. Akhisar Belediye Başkan vekili Ekrem Kayserili´nin de katıldığı maç öncesi plaket töreninde Diyarbakır efsaneleri Şener Özdil Masterler, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu´ya verilmek üzere Diyarbakır anısına hediyesini Ekrem Kayserili´ye verdi. Her iki takım birbirlerine hediye takdiminden sonra karşılaşma başladı.

Karşılaşmada her iki takımda gol arayışlarını sürdürürken kazanan dostluk olsun dediler. Şehir stadındaki karşılaşma öncesi Akhisar 1970 taraftarlar derneği onursal başkanı Vedat Helvacıoğlu Diyarbakır´dan gelen misafir takıma hoş gediniz diyerek çiçek takdim etti.

İlk yarısı 1-1 tamamlanan ozel karşılaşma 4 -1 Thyateıra Akhisar Masterler´in üstünlüğü ile sonuçlandı. Karşılaşmadan sonra misafir takım ve ev sahibi takım Akhisar Gölet alanında canlı müzik eşliğinde akşam yemeğine katıldı.

Gölet alanında düzenlenen yemekte konuşanThyateıra Akhisar Masterler kaptanı Emin Kökçü, “Hepiniz düzenlediğimiz bu gecemize hoş geldiniz. Thyateıra Akhisar Masterler futbol takımın gerçek tarifi işte bu tablodur. Biz Thyateıra Akhisar Masterler olarak Hedefimizde şu var, spor değil dostluk kardeşliktir. Biz bu dostluğu yaşatabiliyorsak ne mutlu bize değerli dostlar Thyateıra Akhisar Masterler futbolcularının değerli futbolcularına değerli eşlerine çocuklarına teşekkür ederim. 1500 km yolu gelerek bu güzel anı paylaşmamıza destek ve vesile olan başta asil insan Şener Özdil olmak üzere şu gördüğünüz çok değerli Diyarbakır´ın efsane ve asil insanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizim Thyateıra Akhisar Masterler futbol takımı olarak işte gördüğünüz dostluk ve kardeşlik sonuna kadar var olacaktır. Hiç bir zaman skor odaklı olmadık tek amacımız tek hedefimiz var en iyi şekilde Akhisar´ı şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek, dostlarımızı, misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktır. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki buradasınız. Şener hocama bu gecenin anısına bu dostluk kupasını vermek istiyorum. Bu saygı değer dostlarımız asil insanlar çok şeyi hak ediyor. Bizlerden her zaman desteğini esirgemeyen çok değerli Akhisar´ın taraftar gurubu 1970 Akhisar Taraftar gurubuna da sonsuz teşekkür ediyorum. İyi akşamlar iyi eğlenceler diliyorum.” sözleriyle konuşmasını tamamladı

Yorum Yapın