Kavçak:Bu hakemle hiç kazanamadık

Akhisarspor Teknik Direktörü Cem Kavçak Galatasaray ile oynayacakları Türkiye Ziraat Kupası final maçı öncesi Sivas’a buruk bir şekilde geldiklerini ifade ederek, “Öncelikle buraya içimiz buruk olmadan gelmeyi çok isterdik” dedi.

Kavçak,  “Bazı olumsuz sebeplerden dolayı 7 yıllık Süper Lig maceramıza geçen hafta son verdik” diyerek şunları söyledi:

“Akhisarspor camiası olarak yıllarca sempati kazandık. Bu lige değer kattığımızı düşünüyorum. İnşallah önceki yıllarda olduğu gibi birlik beraberliğimizi tekrar yakalayıp hak ettiğimiz yerlere en kısa zamanda geleceğiz. Maça gelirsek de geçen sene bu gururu yaşadık, bu sene tekrar yaşamak istiyoruz. 2 sene arka arkaya kazananlar listesine adımızı yazdırmak istiyoruz. Ligden düşmüş olabiliriz ama bu bizim için artı bir motive olacak. Çünkü artık kaybedecek bir şeyimiz yok. En azından ligi kupayla bitirmek istiyoruz. Galatasaray bu kupayı en çok kazanan takım. Maçın hakemi Suat Arslanboğa bu sene 8 maçımızı yönetti. biz hiçbirini kazanamadık. Bu da bizim adımıza kötü bir istatistik. İnşallah bu şanssızlığı yenip maçı hak edenin kazandığı bir gece olmasını diliyorum.’

Yorum Yapın