Bu futbolla olmaz!

Geçtiğimiz hafta Fatih Karagümrük karşılaşmasının ikinci yarısında olumsuz sinyaller veren Akhisarspor lider olarak gittiği Giresun’da, 2 puanla puan cetvelinin dibinde olan Giresunspor karşısında sergilediği başarısız futbolu ile 1-0 yenilerek, taraftarlarını üzdü.

Giresunspor’lu futbolcularınin maç sırasında 27 kez sakatlanarak yerde yattığı ve sağlık ekibinin müdahale ettiği maçta, Akhisarspor oyuncularının özellikle ilk yarıda sanki ligin son haftalarında, hiçbir iddiası olmayan bir takım görüntüsü içinde mücadele etti. İkinci bölgede isabetsiz paslarıyla top kayıplarını çok yaşayan Akhisarspor’da, 14 futbolcudan görevine yapan sayısı bir elin parmaklarını bile geçmedi. Büyük ümitlerle transfer edilen teknik direktör Mehmet Altıparmak’ın eskiden tanıdığı oyuncuların performans düşüklüğü masaya yatırılmalıdır. Tavsiyem,  teknike ekip ve futbolcular birlikte maçın  kasetini tekrar tekrar izlemelidir ki, hatalarını, eksikliklerini görmelidir.

 Rakip Giresun oyuncularının fizik ve kondisyon açısından hazır olmadıkları sakatlanmaları ve dakikalarca yerde kalmalarına hakem göz yumarken, oyuncular sadece tesadüfî şekilde kazanılan golle elde edilen 1-0’lik skoru korumak için soğuk kanlı hareket ettiler. Ve 90 dakikayı galibiyetle tamamladılar.
Her zaman Akhisarspor’un yanında olan Taşkınlar Kardeşlerin desteği ile (KÖFTECİ RAMİZ) 50 kişilik Akigo gurubu, Giresun’da Akhisarspor’u yalnız bırakmadı. Akigolar ile maçı izleyen eski Akhisarspor’lu futbolculardan Vedat Helvacıoğlu telefon ederek, “Akhisarspor’u tanıyamadım. Her ne kadar hakem üçlüsü çok zayıf olsa da yeşil siyahlı futbolcularımız performanslarının yarısını saha yansıtsalardı Giresun’dan 3 puanla dönmek hiçten değildi.

Üzgun dönüyoruz ama Köfteci Ramiz olarak bizi Giresun’a yolladıkları için Akigolar olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Yorum Yapın