Bir bankadan çiftçilere sıfır faizli kampanya

Türkiye’nin her yerinde çiftçilerin hayatını kolaylaştırma ve finansal destek sağlama misyonu çerçevesinde Manisa Akhisar’da bulunan Zirai İlaç Bayileri ile bir banka önemli bir kampanyayı hayata geçirdi.  Buna göre Üretici Kartları ile Akhisar’da bulunan tüm zirai ilaç bayilerinde alışveriş yapacak çiftçiler, Kasım 2019’a uzanan vade ve yüzde sıfır faiz avantajından yararlanabilecek. 

Akhisar’da bulunan zirai ilaç bayileri ile Üretici Kart kapsamında iş birliği yapan DenizBank, çiftçilere çifte bahar yaşatmaya hazırlanıyor. Anlaşmaya göre Üretici Kart sahibi çiftçiler, kartlarıyla Akhisar’daki tüm zirai ilaç bayilerinde yapacakları alışverişlerde Kasım 2019’a uzanan vade ve yüzde sıfır faiz fırsatından yararlanabilecek.

Söz konusu anlaşmaya ilişkin tanıtım toplantısı 25 Nisan 2019 Perşembe günü Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı. Toplantıya, Akhisar Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ULUSOY, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Feride Sakarya, sektörden Yönetim Kurulu Üyeleri , Sami KARAOĞLAN , Niyazi EDREMİT ve diğer Yönetim Kurulu Üyeleri , Denizbank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer ORHAN , Akhisar Çiftçievi Şubesi Müdürü Mehmet ÜZ, Akhisar Şubesi Müdürü Zülfü Kaplan, Tarım Bankacılığı Bölge Sorumlusu M.Kemal AYTAN , Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticisi Hüseyin ÜZKAT, Kobi Portföy Yöneticisi Dilek Karakülah katıldı.

Yorum Yapın