Bal-Göç Derneği geleneksel iftar yemeği ilgi gördü

  Akhisar Balkan Göçmenleri Yaşatma ve Dayanışma Derneği geleneksel iftar yemeği dün akşamda sürdürüldü.

Başkan Tunay Gül, Başkan Yardımcısı Hakan Çalışkan ve yönetim kurulunun organize ettiği iftar yemeğine siyasilerin ve halkın yoğun ilgisi oldu..

İftar yemeğinde konuşan Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği Başkanı Tunay Gül;” Dernek Olarak organize ettiğimiz 4.cü İftar yemeğimizin hazırlanmasında emeği geçen yönetim kuruluma, gençlerimize kadın kolları temsilcileri aşçılarıma burada bizlere destek olan herkese bu organizasyonda maddi ve manevi emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bildiğiniz gibi Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği olarak 4.cüsünü Düzenlediğimiz bu güzel ve anlamlı gecede bu birliktelik bu beraberlik dayanışma ve yardımlaşma bu gönüldaşlar bu yardım severler oldukça her zaman devam edecek. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Birde Akhisar Balkan Göçmenleri derneğine değer veren değerli üyelerimiz sayın misafirlerimiz her zaman hep birlikte olmak dileğiyle Balkan sofrası Balkan göçmenleri derneği adına, yönetim kurulum adına ve şahsım adına sizlere binlerce kez teşekkür ederim. Mahallemize bu birlikteliği sağlayan herkese sonsuz teşekkür ederim. Her zaman hep birlikte olmak dileğiyle sağolun var olun” dedi.

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneğinin Dernek Binası önünde düzenlenen İftar yemeğine Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Siyasi Parti İlçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Dernek Başkanları, Esnaf Oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.

İftar Yemeğinden sonra Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği Başkanı Tunay Gül, Başkan yardımcısı Hakan Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Kadın Kollarında görev yapan annelere hediye vererek anneler gününü kutladılar.akhisarhaber

Yorum Yapın