Akhisar kapış kapış! Yönetim gizlice kongreye hazırlanıyor

 

Bu ay sonunda kongre yapması beklenen ve ilanı verdiği gazeteyi toplatarak ilanını üyelerinden gizleyen Akhisarspor yönetimi, her zaman olduğu gibi sessiz sedasız kapalı şekilde hesap vermeden kongreyi yapmaya hazırlanıyor. Hüseyin Eryüksel’in tek aday olarak girmeye çalıştığı kongrede şansı düşükte olsa rakip çıkması bekleniyor.

Küme düşen Akhisarspor’da birçok yıldızına önemli talipler var. Akigo’da zor günler yaşayan yönetim ise yol ayırımında,

Bitime üç maç kala 7 yıl mücadele ettiği ve büyük başarılara imza attığı Süper Lig’e veda eden Akhisarspor’da oldukça hareketli günler yaşanıyor.
Akhisar Belediyesi’nin kulüpten tüm desteğini çektiğini açıklamasının ardından sessizliğe bürünen Hüseyin Eryüksel başkanlığındaki yönetimi önümüzdeki günlerde zorlu bir süreç bekliyor.
SÖZLEŞME TRAFİĞİ
Yeşil-siyahlılarda Abdoul Sissoko, Mustafa Yumlu, Serginho, Kadir Keles, Fatih Öztürk, Jeremy Bokila ve Bilal Kısa gibi önemli oyuncuların sözleşmesi sona eriyor. Ayrıca Elvis Manu, Güray Vural, Edin Cocalic, Helder Barbosa, Arien Regattin de ayrılmak istediğini yönetime iletti. Sokol Cikalleshi ve Josue’nin durumları ise belirsiz. Galatasaray kaleci Fatih Öztürk, Denizlispor Güray Vural, Barbosa ve Sissoko ile görüşüyor. Barbosa ile Trabzonspor’un da görüştüğü iddialar arasında.
Göztepe ise Elvis Manu, Sissoko ve Regattin ile ilgileniyor. Yönetim ise kritik süreçte henüz yol haritasını belirlemiş değil.

Yorum Yapın