İyi Parti Akhisar’da ekonominin olumsuz boyutlarını belirliyor

İyi Parti Akhisar İlçe Başkanlığı sivil toplum kuruluş ve derneklere olan ziyaretlerini sürdürüyor. İyi Parti Akhisar yönetimi, bu kapsamda Akhisar Şoförler Odasını ziyaret etti.

Yapılan açıklamada, İyi Parti olarak ekonomik krizin boyutları ve piyasa daralması hakkında tespitlerde bulunmak ve bir rapor halinde toplumsal yaşama olan menfi etkilerini paylaşmak amacıyla ziyaretler yaptiklari bildirildi.

.

Akhisar’ın yaşanabilir bir kent olması ve şoför esnafının karşılaştığı sorunlar aşılabilmesi için İyi Parti İlçe Teşkilatı her konuda Şoförler odasıyla birlikte olacağını ziyaret sirasinda belirtildiği ifade edildi.

Ziyarete Akhisar İlçe Yönetiminden İlçe Başkanı Mustafa KINDIROĞLU ile birlikte İlçe Sekreteri Recai BAKEK, Başkan Yardımcıları H. İbrahim DÖNMEZ, Ayhan Ender DEMİRCİ ve Yönetim Kurulu üyeleri Oktay KARA, Nihat AKÇAMLI, Ali KOÇ, Bahri UÇAR katılmışlardır.
İYİ PARTİ Akhisar İlçe Başkanı ziyaret esnasında Şöförler Odası Başkanı Sayın Halil İbrahim DOĞAN’a üzerinde devletimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ün portresi bulunan bir saat hediye edildi.

Yorum Yapın