Türk Eğitim Sen yemekte buluştu

Türk Eğitim-Sen Akhisar ilçe temsilciliği,  yılsonu yemeğinde üyeleriyle birlikte buluştu.

Akhisar Türk Eğitim-Sen ilçe temsilcisi Cihan Küçükaydın Ütopya salonundaki yemekte yaptığı konuşmada; “Öğrencisiyle, öğretmeniyle, yöneticilerimizle, Memur ve hizmetlilerimizle bir bütün halinde yoğun ve yorucu bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldik. öğrencilerimizi tatile gönderdik. Bu süreçte emek sarfeden tüm çalışanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Kucukaydin,”Gecen yıl memuriyet hayatını tamamlayıp emekli olan değerli büyüklerimize verdikleri emek ve destekler için teşekkür eder bundan sonraki yaşantılarında sağlık ve mutluluklar dilerim” diyerek, şunlara yer verdi:

”Sendikal anlamda Akhisar Türk Eğitim-Sen olarak yoğun ve tempolu bir eğitim öğretim yılı geçirdiğimize inanıyoruz. Merkezde ve mahallelerimizdeki birkaç okul dışında hemen hemen her okulumuza gidip arkadaşlarımızla sohbet etme fırsatı bulduk. Biz yönetim olarak kendimize gitmedik okul tutmadık el bırakmama hedefini koyduk. Okuluna gidemediğimiz elini tutamadığımız bütün arkadaşlarımızdan özür diler en kısa zamanda uğrayacağımızı buradan taahhüt ederiz.”

Yorum Yapın