560. Çağlak Festivali TSM Konserine büyük ilgi

Akhisar Belediyesi tarafından organize edilen 560. Çağlak Festivali kapsamında düzenlenen etkinlikler Akhisar Belediyesi Gölet Amfi Tiyatroda devam etti. Gecede ilk olarak Akhisar Gençlik Platformu sergilediği farkı skeçlerle geceye katılanlara kahkaha dolu bir zaman yaşattı. Akhisar Gençlik Platformuna ait oyuncular skeçlerinde günümüzde yaşanan kadın şiddetini ele aldı.

Ardından sahneye Akhisar Musiki Derneğine ait koro Türk Sanat Müziği Konseri için sahne aldı. TRT Ses Sanatçılarından Göksenin Çakmak’ın sunuculuğunu yaptığı, İzmir TRT Radyo Kanun sanatçısı Erol Gönüldaş yönetiminde ve TRT sazları eşliğinde konser yaklaşık 2 saat sürdü. İzleyicilerin büyük keyif aldığı gecede Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Çağlak Festivali’ne katkılarından dolayı geceye katılanlara günün anısına çiçek ve Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesinde üretimi yapılan Çini plaketi takdim edildi.

Festival kapsamında bu akşam Gölet Konser alanında ilk olarak DJ Turkuaz ve ardından ünlü sanatçı Gökhan Tepe sahne alacak

Yorum Yapın